Hizmetlerimiz

Sizlere sağladığımız organizasyon hizmetleri aşağıdadır.

Bebek Mevlüdü
Anne ve bebeğin birbirine alışma ve bağlanma süreci doğumdan itibaren başlayan doğal bir olgu olsa da, bebeğin kırkının çıkması ile annenin de lohusalık psikolojisinden çıkması, anne ve bebeğin sosyalleşmesine olanak sunmaktadır. Bu noktada yeni annelerin bu heyecanlarını en yakınları ile paylaşmak ve bebeğin duasını yapmak için bebek mevlüdü pek çok annenin gerçekleştirdiği organizasyonlardan biridir.

Baby Shower
Bebeğinizin doğmasına çok az bir süre kala, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla Bodo Parti Evi'nde bir araya gelerek bebeğinize daha doğmadan hoş geldin demeye ne dersiniz? Bebeğinizin cinsiyetine uygun süslemelerimiz ve lezzetli ikramlarımızla bu mutlu gününüzde size ev sahipliği yapmak istiyoruz. .

Karaoke
Karaoke, akla gelince doya doya müzik söylemek istersen "Bodo" burada!..

Diş Buğdayı
Bebeğinizin dişlerinin daha sağlam olması, çabuk büyümesi ve rızkının artması niyeti ve dileğiyle yapılan bu kutlamada, hazırladığımız diş buğdayı ve bugüne özel birbirinden lezzetli tatları sizlerle paylaşma fırsatı bulabileceğiz. Çocuğun biyolojik gelişiminin en önemli belirtilerinden biri olan diş çıkarma, halkımız tarafından genellikle bir törenle kutlanmaktadır..

Sünnet Düğünü
Sünnet düğünün de kullanılan konfeti, gösterileri oldukça ilgi çekicidir. Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır..

Doğum Günü
Hayatımızın Anlamı Biricik evlatlarımızın, saygıdeğer büyüklerimizin en özel günlerindendir doğum günleri.. Animatör eşliğinde eğlenceler, siz değerli büyüklerimiz ve canımızın içi çocuklarımız için lezzetli ikramlar, pinyata, gösteri, konfeti gibi hizmetlerle birleştirerek bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek için bodo’nun kapısından içeri girmeniz yeterli olacaktır.

Çocuk Evi
Eğlenceli ve keyifli aktivitiler geçirebilmelerini sağlıyoruz.

Eğlence Organizasyonu
Parti, eğlence, gün, kına gecesi gibi organizasyon işleriniz ekibimiz tarafından yapılabilir.

Bodo Cafe © 2018 - Tüm hakları saklıdır.Akyüznet